Aktuální informace

25. května 2020

Vážení přátelé, milí hosté,

pro celý tým naší restaurace je velice důležité sdílet s Vámi informace a naše osobní myšlenky.

Všechny telefonáty od našich hostů nás velice potěšily a jen nás to utvrdily
v tom, že společně dokážeme tuto nelehkou situaci překonat a znovu se sejdeme u jednoho stolu jako přátelé.

Již od počátku platnosti vládních nařízení jsme přemýšleli o rozvozu jídel nebo výdejním okénku, abychom s Vámi i v této době zůstali alespoň v nějakém kontaktu. Takové řešení ale nakonec bohužel nebylo až doposud možné. Vzhledem k tomu, že se naše restaurace nachází ve více než 100 let starém domě, je čas od času nutné provádět různé rekonstrukce. Tentokrát došlo na generální opravu všech odpadů a rozvodů vody v naší restauraci a jejím zázemí, která by za provozu restaurace nemohla být uskutečněna.

Celá rekonstrukce je již u konce a náš tým je nyní připraven zpříjemnit Vám tyto nelehké chvíle kvalitním jídlem a pitím, které plánujeme na objednávku rozvážet. Veškeré informace k rozvozu jídel co nejdříve uveřejníme na našich webových stránkách, Facebooku a Instagramu.

Chápeme, že vzhledem k situaci někteří z Vás nebudou chtít navštěvovat restaurační zařízení ani po otevření, proto zavádíme již od 11. května možnost vyzvednout si Vámi objednané jídlo přímo na zahrádce naší restaurace. Chceme Vás ujistit, že pracujeme v přísných hygienických podmínkách a tato služba bude dostupná celoročně. V nabídce pro rozvoz a osobní odběr budeme mít jak naše jídla, tak skvělá vína od Znovín Znojmo nebo pivo od Plzeňského Prazdroje.

Současná situace není jednoduchá pro nikoho z nás, proto, prosím, zavzpomínejte na krásné okamžiky v naší restauraci, na oslavy a jubilea, která jste u nás prožili nebo na setkání s přáteli a blízkými u dobrého jídla, protože za 25 let provozování Moravské restaurace těchto významných okamžiků bylo spoustu.

Velice se těšíme na brzké shledání s Vámi, které bude možné již 11. května na naší zahrádce. Sledujte, prosím, naše webové stránky a sociální sítě pro další informace o plánovaném rozvozu.

Zdeněk, Blanka a Filip Matějovi